Як стати впевненою в собі? Топ-5 книг для жінок

Як стати впевненою в собі? Топ-5 книг для жінок | Почни з себе

Час читання: 7 хвилин

05 Бер, 2023


В сучасному світі жінка прагне бути водночас сильною і ніжною, гарною мамою та хорошим спеціалістом. Як зберігати баланс в цьому всьому і не втратити себе, ми розкажемо сьогодні.

Пропонуємо добірку з 5-ти книг для жінок, які розкажуть, як полюбити себе, стати впевненіше та досягти вершин в будь-якій справі.

Ольга Примаченко «До себе ніжно. Книга про те, як цінувати й берегти себе»

Ольга Примаченко «До себе ніжно. Книга про те, як цінувати й берегти себе» | Як стати впевненою в собі? Топ-5 книг для жінок | Почни з себе
Книга Ольги Примаченко «До себе ніжно» допоможе прийняти та полюбити себе

Дуже корисна книга для жінок. Акцент в ній направлений на ставлення жінки до себе, на безглузде порівняння себе з іншими, недовіру до себе та постійні претензії з приводу зовнішності, думок та дій. Також дуже важливим аспектом є те, як ми дозволяємо іншим людям ставитись до нас та дуже багато пробачаємо.

Книга поділена на дві частини: теорія та практика. В теоретичній частині автор розповідає, чому ми так погано ставимось до себе та як з цим боротись. А в кінці книги нас очікує марафон ніжності до себе. Кожен день потрібно виконувати певне завдання на розуміння та розкриття себе. Марафон триває 31 день та допомагає пізнати себе краще.

Книга є настільним посібником для кожної жінки. В ній зібрані ті правила, які варто постійно перечитувати, щоб не забувати, що ми в себе – найголовніша цінність.

Уте Ерхардта «‎Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають»

Уте Ерхардта «‎Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані - куди забажають» | Як стати впевненою в собі? Топ-5 книг для жінок | Почни з себе
Книга «‎Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають» – посібник для тих дівчат, які прагнуть бути хорошими, жертвуючи при цьому своїми бажаннями

З самого дитинства жінок переконують в тому, що вони мають бути чемними – хорошою мамою, дружиною, господинею, стриманою в розмовах та діях. А про все інше подбають чоловіки. Не усвідомлюючи цього, ми стаємо залежними від чоловіків, жертвуємо своїми бажаннями та цілями на користь сім’ї та побуту.

Книга про те, як нарешті навчитися слухати свої бажання та робити те, що хочеться. Автор розповідає історії жінок, які втратили себе в побуті та родині та розказує як зробити так, щоб цього не відбулося. В книзі є безліч порад, як відстояти свої кордони, не ображаючи при цьому другу половинку, адже інколи жінки побоюються розповісти чоловікам про свої прагнення в кар’єрі через страх зіпсувати стосунки.

Книга буде надзвичайно корисна для тих жінок, котрі бояться своїх бажать та амбіцій, постійно їх пригнічують. Адже кожна людина може бути щасливою лише тоді, коли робить те що хоче, не слідуючи стереотипам чи переконанням.

Мей Маск «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху»

Мей Маск «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» | Як стати впевненою в собі? Топ-5 книг для жінок | Почни з себе
Книга Мей Маск «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» розкаже про тернистий шлях до успіху супермоделі та мами трьох дітей

Автобіографічна книга 71-річної супермоделі Мей Маск, яка досягла неймовірних успіхів в кар’єрі та виховала трьох видатних дітей, серед який Ілон Маск. Не дивлячись на досить складний шлях, розлучення, бідність та незатребуваність в кар’єрі, Мей ніколи не здавалась та йшла до своєї мети.

Крім історії життя автора, Мей також надає практичні поради, як зберігати молодість та красу, бути сильною те впевненою в собі, поєднувати виховання дітей та кар’єру, а головне – любити та приймати себе, не боятись пробувати щось нове та йти до своєї мети в будь-якому віці.

Книга цікава та повчальна, сподіваємось, вона зможе надихнути вас на нові звершення.

Читайте також: Як досягати своїх цілей? Нетипові поради за Есенціалізмом

Тара Шустер «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось»

Тара Шустер «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» | Як стати впевненою в собі? Топ-5 книг для жінок | Почни з себе
Книга «Купи собі той довбаний букет» про жінку, яка змогла вилікувати себе від чисельних ран та стати щасливою

Книга про досить болючу історію жінки, яка втратила себе. Але в один момент вона вирішила взяти відповідальність за себе та незважачи на складне дитинство та нерозуміння зі сторони оточення, стати щасливою.

Книга навчить вас приймати своє минуле та бути вдячними за нього, приймати себе та свою зовнішність, знаходити натхнення та подяку в кожному дні, утилізувати весь непотріб з своєї голови та припинити критикувати себе.

Книга не містить покрокових порад, як прямо зараз змінити своє життя. Але вона є досить мотивуючою та змушує по-новому подивитись на себе та своє життя.

Лора Вандеркам «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок»

Лора Вандеркам «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» | Як стати впевненою в собі? Топ-5 книг для жінок | Почни з себе
Книга «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» про те, як жінці поєднати всі сфери в щасливе життя

Як зрозуміло з назви, книга про те, як жінкам розподіляти свій час так, щоб бути щасливою. Авторка проаналізувала спосіб життя багатьох жінок з доходом більше $100 тис. та виявила їх звички та правила, які дозволяють встигати все.

Існує стереотип, якщо жінка успішна кар’єристка, то вона не може бути хорошою мамою, і навпаки. Лора Вандеркам намагається розвіяти цей міф та показати, як тримати баланс у всьому і залишатися щасливою.

Книга досить прикладна та показує, як створити щасливе життя, в якому є все: стосунки, родина, кар’єра, хобі та побут.

Читайте також: 5 порад, як обрати книгу, щоб дочитати її до кінця

Висновок

Тепер ви знаєте, як жінці стати впевненою в собі та любити себе. Сподіваємось, названі книги вам в цьому допоможуть. Зберігайте статтю собі та надсилайте друзям, якщо вона була корисною. І пам’ятайте, що все починається з нас самих!

Поділитися:

FacebookTwitterTelegramWhatsAppViberEmailPinterestLinkedIn