Як написати якісний текст з допомогою штучного інтелекту?

Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе

Час читання: 8 хвилин

28 Бер, 2023


З появою штучного інтелекту наше життя може значно спроститися. Вже сьогодні існують такі нейронні мережі, які дозволяють написати текст, скласти план харчування, згенерувати фото або відео за описом.

Сьогодні мова піде про текст з допомогою штучного інтелекту. Ми розкажемо, які є програми детектори штучного інтелекту, як їх обійти та як створити унікальний, ефективний текст для статті чи посту, використовуючи ChatGPT або його аналоги.

Які є сервіси штучного інтелекту для написання тексту?

На сьогоднішній день, існують такі найпопулярніші сервіси для написання тексту:

ChatGPT

Нейронна мережа, яка створена в форматі чату, що відповідає на всі ваші запитання.

ChatGPT | чат по написанню текстів, складанню плана харчування, контент-плану | Топ-10 сервісів, побудованих на штучному інтелекті | Почни з себе
ChatGPT – один з найпопулярніших на сьогодні сервісів для написання текстів за допомогою штучного інтелекту

До нього можна звернутися будь-якою мовою світу. Щоб отримати текст, достатньо написати в чат про дію (напиши текст) та тему (про мови програмування). Після того, як мережа закінчить текст, можна попросити його скоротити, або, навпаки, написати більш розгорнуто. Також можна перефразувати окремий фрагмент, якщо стиль написання вас не влаштовує.

Про інші функції ChatGPT ми розповідали в статті ChatGPT в Україні: 7 прикладів використання чату в реальному житті

Notion AI

Штучний інтелект, який вбудовано в сервіс для нотаток та планування Notion. Це дуже зручно, адже якщо ви вже використовуєте Notion для планування чи написання контент-плану, ви зможете згенерувати текст з допомогою AI прямо в вашу робочу область.

Notion AI | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
Notion AI – штучний інтелект, який вбудовано в сервіс для планування Notion

Що стосується Notion AI, в ньому можна більш точково керувати текстом, наприклад, можна вибрати слово чи фразу зі згенерованого тексту та вставити її синонім, який також запропонує Notion AI.

Проте, на відміну від ChatGPT, безкоштовно Notion AI пропонує лише 100 дій штучного інтелекту. Потрібен платний тариф від Notion, щоб отримати безлімнітну кількість дій від AI.

Jasper AI

Ще один штучний інтелект для створення текстів. Має надзвичайно потужний особистий кабінет, в якому можна обрати, який тип тексту вам потрібно створити: пост для блогу, короткий зміст статті, контент для соціальних мереж та багато іншого.

Jasper AI | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
Jasper AI – штучний інтелект зі створення текстів для різноманітних потреб

Далі ми бачимо фішку, яка і вирізняє цей штучний інтелект серед інших. Jasper AI пропонує описати проблеми, які мають бути висвітлені в тексті, їх рішення, заклик до дії та інші супутні характеристики, які зроблять так, щоб Jasper AI створив максимально корисний текст. Далі фрагменти, які не подобаються, можна перефразувати, переписати, скоротити або розписати детальніше.

Jasper AI може писати українською, але не зможе опрацювати готовий український текст, який ви йому запропонуєте. Тобто, ви можете лише згенерувати український текст за власним описом.

Jasper AI платний, але пропонує нам 5-ти денний пробний період, щоб можна була якнайкраще протестувати його можливості.

Copy AI

Багатофункціональний сервіс на базі штучного інтелекту, який дозволяє створювати різні типи контенту для сайту, соціальних мереж чи навчання.

Copy AI | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
Copy AI – сервіс штучного інтелекту для створення різноманітних текстів

Для створення тексту вам потрібно обрати одну з категорій, серед яких пост для блогу, пост для соціальних мереж, шаблон для E-mail розсилки та інші. Далі ви описуєте основні тези, які хотіли б висвітлити в тексті. Неочікуваною особливістю Copy AI є можливість обрати стиль написання: більш дружелюбний або діловий, легкий, експертний та інші. Далі тиснете генерувати і сервіс створює текст, який потім можна точково відредагувати або вже використувавати. Є розширення для браузеру Google Chrome.

Сервіс вже доступний 25 мовами, серед який, на жаль, немає українською. Тому він може стати вам в нагоді, якщо ви наприклад створюєте англомовний контент або виконуєте завдання з англійської. У сервіса є безкоштовний тариф, який дозволяє генерувати 2000 слів на місяць. Проте, якщо використовувати його на постійній основі, на нашу думку, цього об’єму буде замало.

Як розпізнати, що текст написаний штучним інтелектом? Детектори штучного інтелекту.

З появою сервісів штучного інтелекту, також з’явилися сервіси-детектори, які дозволяються розпізнати, написаний текст штучним інтелектом чи людиною. Ось декілька найпопулярніших прикладів.

GPT Zero

Сервіс, який дозволяє вставити текст та розпізнати, написаний він з допомогою ChatGPT чи ні. Сервіс безкоштовний, працює онлайн та не потребує реєстрації.

GPT Zero Detector | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
GPT Zero – сервіс-детектор текстів, написаних нейронними мережами

Writer.com

Сервіс, який дозволяє розпізнати текст не лише написаний ChatGPT, але і будь-яким іншим сервісом штучного інтелекту. Дозволяє вставити або готовий текст, або посилання з текстом, який необхідно перевірити.

Writer detector | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
Writer.com – сервіс-детектор штучног інтелекту

Сервіс показує рейтинг статті в відсотках та її приналежність до штучного інтелекту. Цей додаток найкраще зі всіх в добірці розуміє та аналізує тексти українською мовою.

GPT-2 Output Detector

Як і попредені варіанти, GPT-2 Output Detector дозволяє розпізнати, написаний текст нейромережою чи людиною.

GPT-2 Detector Demo | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
GPT-2 Output Detector дозволяє визначити, написаний текст нейромережею чи людиною

Сервіс також підтримує тексти українською мовою, але трохи гірше, ніж попередній writer.com. Після перевірки показує в відсотках, наскільки текст близький до написаного людиною.

AI Content Detector by Copyleaks

Аналогічний сервіс, який розпізнає, чи написаний текст штучним інтелектом. Суттєвим його недоліком є те, що він не підтримує тексти, написані українською мовою. Тобто, буде актуальний лише для текстів англійською.

Copyleaks AI detector | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
AI Content Detector by Copyleaks – детектор штучного інтелекту

Як обійти детектори штучного інтелекту? 5 ефективних порад

За допомогою Chat GPT

Беремо текст, який згенерував ChatGPT. Далі копіюємо його по 1 абзацу та просимо чат переписати фрагмент людською мовою. Якщо результат досі вас не влаштовує, можна розбити текст ще на дрібніші фрагменти.

Перефразувати текст людською мовою | Як написати текст з допомогою штучного інтелекту? | ChatGPT | Почни з себе
ChatGPT може досить непогано перефразувати свій же текст більш людською мовою

Якщо все правильно зробити, детектори не розпізнають, що текст написаний за допомогою AI (прийнамні, поки що 😉).

За допомогою Jasper AI

Аналогічним способом можна працювати і з Jasper AI. Обираємо абзац тексту та натискаємо “переписати” і повторюємо до тих пір, поки написаний текст нас не влаштує або не пройде перевірку детектором.

За допомогою правильної постановки запиту

Щоб підвищити унікальність та “людяність” свого тексту, варто додавати такі запити для написання тексту:

  • Думай як копірайтер
  • Напиши унікальний текст
  • Напиши текст людською мовою

Також обов’язково вказуйте, для чого вам потрібен текст: E-mail розсилка, пост в соціальних мережах, ессе, тощо.

Перефразовувати текст маленькими абзацами або реченнями

Якщо ви ніяк не можете досягнути ефекту “людяності” в тексті, варто розбити його на дрібні абзаци або навіть речення і попросити нейромережу переписати їх.

Використати додаток Quillbot

Якщо ваш текст написаний англійською мовою, ви можете скористатися іншим сервісом штучного інтелекту – Quillbot. Ця нейромережа дозволяє перефразувати текст, і в режимі реального часу пропонує синоніми для кожної фрази.

Quillbot | Сервіс для перефразування будь-якого тексту - рерайту | Топ-10 сервісів, побудованих на штучному інтелекті | Почни з себе
Quillbot – нейромережа для перефразування тексту. Може бути ефективною, коли потрібно обіяти детектор штучного інтелекту

Читайте також: Топ-10 сервісів, побудованих на штучному інтелекті

Висновок

Тепер ви знаєте більше про те, як написати текст з допомогою штучного інтелекту, як підвищити його унікальність, використовуючи детектори штучного інтелекту. Сподіваємось, ця інформація стане вам в нагоді. Зберігайте статтю собі та надсилайте друзям, якщо вона була корисною!

Поділитися:

FacebookTwitterTelegramWhatsAppViberEmailPinterestLinkedIn