40+ сервісів штучного інтелекту: найповніша добірка

40+ сервісів штучного інтелекту: найповніша добірка | Почни з себе Ми підготували бібліотеку сервісів штучного інтелекту. Для зручності вони поділені на категорії: робота зі звуком, текстом, зображеннями, відео, кодом, тощо.

Час читання: 5 хвилин

05 Тра, 2023


Сервіси штучного інтелекту та нейронні мережі ввірвалися в наше життя досить спонтанно. Якщо ви також хотіли б опанувати їх та використовувати в роботі та особистому житті, ця стаття для вас.

Ми підготували бібліотеку сервісів штучного інтелекту. Для зручності вони поділені на категорії: робота зі звуком, текстом, зображеннями, відео, кодом, тощо.

Штучний інтелект для роботи з текстом

Штучний інтелект для роботи з текстом | 40+ сервісів штучного інтелекту: найповніша добірка | Почни з себе
Добірка сервісів штучного інтелекту для написання тексту

ChatGPT – нейронна мережа в форматі чату, яка дозволяє складати індивідуальний контент-план, план тренувань та харчування, здатен відредагувати текст, написати код та має багато інших можливостей.

Про ChatGPT та його можливості ми писали детальніше в статті ChatGPT в Україні: 7 прикладів використання чату в реальному житті

Notion AI – схожий сервіс, що працює на базі додатка Notion.

Copy AI – сервіс для створення текстів, в основному, для соціальних мереж.

Jasper AI – додаток для генерації тексту, який робить акцент на створенні контенту для соціальних мереж та E-mail розсилок.

Quillbot – сервіс для перефразування тексту, в тому числі, написаного штучним інтелектом.

Також вам може бути цікаво, Як написати якісний текст з допомогою штучного інтелекту?

Сервіси для розпізнавання штучного інтелекту (AI детектори)

GPT Zero – Дозволяє розпізнати текст, написаний через ChatGPT чи інші сервіси штучного інтелекту.

AI Content Detector by Writer.com – багатофункціональний AI сервіс, на якому є детектор штучного інтелекту. Показує рейтинг вашого тексту та його приналежність до AI.

GPT-2 Output Detector – Дозволяє розпізнати, чи написаний нейронною мережею. В результаті ви отримаєте результат “Фейк”, якщо текст написаний за допомогою AI.

AI Content Detector by Copyleaks – Дозволяє розпізнати, чи написаний текст штучним інтелектом. Якщо текст написаний не людиною, ви отримаєте позначку “Written by AI”.

Сервіси штучного інтелекту для роботи з зображеннями

Нейронні мережі для роботи з зображеннями | 40+ сервісів штучного інтелекту: найповніша добірка | Почни з себе
Сервіси штучного інтелекту для роботи з зображеннями

Mindjourney – сервіс для генерації зображень за текстовим описом. Має дуже велику бібліотеку стилів та промтів – теги, за якими можна згенерувати максимально релевантні зображення.

Детальніше про Midjourney та інші нейронні мережі ми писали в статті Топ-10 сервісів, побудованих на штучному інтелекті

Lexica.art – аналог Midjourney. Дозволяє створювати унікальний арт за вашим описом та ключовими словами. Може знадобитися дизайнерам, експертам та smm-спеціалістам.

Dall-E-2 – домальовує різні частини зображення, а також генерує зображення за текстовим описом.

Pebblely – сервіс, який генерує продуктові фото в різних стилях з одного зображення товару.

Runway – сервіс, який дозволяє домалювати фон для зображення.

Meitu – домальовує зображення за вашими скетчами або попередніми замальовками.

Watermark remover – Дозволяє прибрати водяні знаки зі стокових фото. Сервіс є не дуже етичним, але може знадобитися в тому випадку, коли потрібно попередньо “приміряти” зображення на сайт чи поліграфію, перед тим, як купувати його.

Bluewillow – Аналог Mindjourney, але безкоштовний. По якості трішки поступається своєму конкуренту.

Scribble Diffusion – сервіс, в якому можна схематично зобразити ідею і він перетворить її в повноцінне зображення.

Сервіси штучного інтелекту для роботи зі звуком

Нейронні мережі для роботи зі звуком | 40+ сервісів штучного інтелекту: найповніша добірка | Почни з себе
Сервіси штучного інтелекту для роботи зі звуком

Overhub від Descript – вивчає голос із завантаженого фрагменту аудіо, а потім може озвучити ним будь-який текст. Для відтворення достатньо буквально 10-ти хвилинного запису виступ або розмови. Також можна записати свій голос онлайн, нейромережа вивчить його та буде готова відтворювати. Інструмент може бути корисним для блогерів та творців контенту.

Resemble Ai – озвучує текст різними голосами, які вже існують в бібліотеці сервісу.

Murf AI – аналогічний сервіс для озвучки тексту.

Noty AI – транскрибує в текст розмови із Zoom.

MetaVoice – нейромережа, яка змінює ваш голос на записі.

Севіси штучного інтелекту для роботи з відео

Нейронні мережі для роботи з відео | 40+ сервісів штучного інтелекту: найповніша добірка | Почни з себе
Нейронні мережі для роботи з відео

Runway – дозволяє видалити будь-яку зайву річ на відео.

Pictory – дозволяє згенерувати відеоряд. Для цього потрібно прописати сценарій та обрати один з запропонованих шаблонів оформлення. Далі нейромережа сама підбере всі зображення. Також, за бажанням, можна вставити субтитри в згенероване відео.

Genmo – сервіс, де можна створити відео за описом. На відміну від попередніх варіантів, цей сервіс генерує дуже якісну графіку за описом, а не лише підставляє стокові зображення.

Syntesia.io – потужний сервіс, який дозволяє створити будь-яке відео для бізнесу чи особистих цілей без зйомок та озвучки. Достатньо написати текст, вибрати актора, підібрати задній фон. Далі мережа створить для вас готове відео, яке можна використовувати для власних цілей.

Nvideo – створює відео за текстом. Можна додати субтитри, музику, обрати картинку, яка буде програватися на фоні.

Fliki – нейромережа, яка дозволяє створювати експертне відео за вашим текстом. Сервіс дозволяє обрати голос, стать та мову оповідача. Також можна вставити свій голос.

Сервіси штучного інтелекту для smm-менеджера та роботи з контентом

Сервіси штучного інтелекту для smm-менеджера та роботи з контентом | 40+ сервісів штучного інтелекту: найповніша добірка | Почни з себе
Нейронні мережі для smm-спеціалістів та роботи з контентом

Repurpose.io – інструмент для автопостингу контенту одразу в декілька соціальних мереж.

Tome AI – інструмент для створення презентацій. Щоб згенерувати презентацію, достатньо написати лише декілька ключових слів. Далі нейромережа самостійно напише всі тексти, підбере або згенерує картинки і видасть готову презентацію.

BHuman – дозволяє записувати персоналізовані відео. Для того, щоб скористатись, потрібно записати одне відео, наприклад, привітання для потенційного клієнта. Далі ви завантажуєте змінні, наприклад, ім’я клієнта чи назва компанії. Після цього ви можете редагувати змінні та генерувати персоналізовані відео. Інструмент буде корисним для менеджерів з продажів та для всіх, хто працює з клієнтами.

Neurodub – Нейромережа, яке дозволяє перекладати ваше відео іншими мовами. Достатньо завантажити відео та обрати, якою мовою ви б хотіли його перекласти. Доступно 70 мов світу, серед яких англійська, німецька, арабська та багато інших.

Designs AI – дозволяє генерувати рекламні креативи для різних майданчиків, таких як Facebook, Instagram, Twitter, Google та інші.

Інші корисні нейронні мережі

Rewind AI – пошукова система для MacOS. Допомагає знайти будь-що, що ви коли-небудь бачили, чули чи робили на вашому пристрої.

Do not pay – ваш помічник в юридичних питаннях. Нейромережа створена в форматі боту, якому ви можете задати будь-яке питання в юридичній сфері, а бот проконсультує вас.

Compose AI – помічник в написанні електронних листів. Нейромережа вчиться писати в вашому стилі та пропонує варіанти відповідей на повідомлення майже так, як відповідали б ви. Є розширення для Google Chrome, тому нативно інтегрується в робочий простір і допомагає в роботі.

Browse AI – дозволяє діставати інформацію з будь-яких сайтів. За допомогою нього ви можете слідкувати за змінами на сайтах ваших конкурентів та використовувати їх в своїх цілях.

Ghostwriter – помічник для програмістів, який аналізує ваш код та бачить помилки. Сервіс пропонує виправлення в онлайн режимі, запам’ятовує контекст коду і технологічний стек.

Seo.ai – помічник для seo-спеціалістів, який допоможе дібрати ключові слова, запропонує покращення для seo-спрямованого контенту, а також проаналізує ваш сайт на відповідність пошуковим критеріям.

Timely – автоматичний трекер часу на базі штучного інтелекту. Дозволяє роботи звіти по витраченому часу без вашого втручання.

Висновок

Ось така добірка сервісів штучного інтелекту в нас вийшла. Сподіваємось, ви точно зможете знайти в ній те, що потрібно саме ваме. Зберігайте статтю собі, щоб не загубити та надсилайте друзям. І пам’ятайте, що все починається з нас самих!

Поділитися:

FacebookTwitterTelegramWhatsAppViberEmailPinterestLinkedIn